Kuru Temizleme

Kuru temizleme işlemini en profesyonel anlamda yapan Bakırköy Halı Yıkama firmamız ile sizlere kuru temizlemede en iyi kaliteyi sunuyoruz. Siz de firmamızın tecrübesinden ve uzmanlığından yararlanarak giysilerinizin yeni gibi olması ister misiniz? Bizimle iletişime geçerek giysilerinizi adresinizden aldırabilirsiniz.

kuru temizleme

Kuru temizleme

Adına bakıldığında kuru temizleme kuru olarak yapılan bir işlem oluğunu kanısı uyandırsa da aslında işin aslı hiç öyle değildir. Kuru temizleme işleminin asıl adı kullanılan malzemelerin hiç sıvı içermemesinden aldığını daha önce hiç duydunuz mu? Bu işlemi sizlere sunarken en iyi malzemeler kullanılarak en sağlıklı hizmeti vermek adına uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

Kıyafetlerde ve tekstil ürünlerinde kuru temizlemenin önemi; Leke alan tekstil ürünleri ve kıyafetlerin en etkili bir şekilde temizlenmesi için yapılması gereken işlem kuru temizlemedir. İnternette okuduğumuz lekelere acil bir şekilde sürülen limon, sirke, yumurta sarısı ve tiner gibi malzemeler lekenin tamamen kalıcı olmasına neden olduğunu bilmek gerekir. Lekelerin en hızlı ve en güzel çıkmasına yarayan faktör kuru temizlemedir. Uzman ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunan ekip arkadaşlarımız kıyafetleriniz ve tekstil ürünleriniz için en doğru çözümü aramaktadırlar. Kıyafetlerinizde çıkmayan bir leke olduğunda bize getireceğiniz lekeli kıyafeti kuru temizleme işleminden geçirdikten sonra lekenin tamamen arındırılmış hali sizlere kıyafetinizi teslim ediyoruz.

perde yıkama

Ürünlerde bulunan kuru temizleme sembolleri ve önemi; Üretici firmalar ürettikleri kıyafetlerde kuru temizleme sembolü bulundurmaktadırlar. Bu sembol olan kıyafetlerin mutlaka kuru temizleme yapılması gerekmektedir. Sizlere bu işlemi en uygun fiyatta ve en iyi kalitede uzman ekiplerimiz ile veriyoruz. Firmaların ürettiği kıyafetlerde bulunan kuru temizleme sembolüne uyulmadığı takdirde kumaşa ve ürüne gelecek her türlü sorun tüketicinin sorumluluğuna girmektedir. Siz de özenerek ve paraya kıyarak aldığınız kıyafetlerinizin yıkamasını mutlaka kuru temizleme ile yapmalısınız.

Kuru temizleme ile ilgili alacağınız hizmetin en iyisini sunduğumuzu iddia edebiliriz. En iyi ve en sağlıklı yıkama esnasında kullanılan malzemeleri kullanarak sizlere en sağlıklı hizmeti sunuyoruz. Sevdiğiniz ve kuru temizleme yapılması gereken kıyafetlerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren tüm sorumluluk firma olarak bize aittir.
Halı yıkama hizmetimize de göz atmak ister misiniz? https://bakirkoyhaliyikama.net/hali-yikama