Halı Yıkama

Halılar evlerin dekorasyon içerisindeki en önemli süsü olarak yer alır. Birbirinden değişik ve modellerden oluşan halıların belirli periyotlar içerisinde temizlenmeleri gerekir. Çünkü içerisinde biriken toz zaman içerisinde bazı rahatsızlıkların oluşmasına neden olur. Bundan dolayı halılarınız profesyonel bir temizliğe ihtiyaç duyar. Bakırköy Halı Yıkama hizmetinizdedir.

Halı Yıkama

halı yıkama makinesi

Halılarınız Özel Yöntem İle Yıkanır

Halı yıkama konusunda geçmişten geleceğe emin adımlar ile yürüyerek hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak çalışmaktadır. Kurumsal hizmet vererek halılarınızı ekonomik fiyat politikasına uygun olarak yıkamaktadır. Halılarınız en son teknoloji ürünü olan makinelerde özel yöntem ile yıkanır. Her halı model ve çeşidine göre ayrılmakta ve her halıya ayrı yıkama şekli uygulanmaktadır. Yıkama esnasında halılarınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Yıkama işlemi alanında uzman bir ekip tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Burada belirtmek isteriz ki; kardeş site olarak gördüğümüz Güngören halı yıkama firması ile halı temizliği üzerine ortak çalışmalarımız da mevcuttur.

Makine Halısı Yıkama

Firmamız makine halıalrınızı otomatik makinelerde yıkamaktadır. Halı makineye yerleştirilir ve 8 fırça ile yıkama işlemi başlar. Aynı zamanda su ve şampuan verilerek halının üzerinde bolca köpük oluşur. Fırçalar halının hav diplerine derinlemesine nüfuz ederek kir, bakteri, yabancı maddelerden halıyı temizler. Bu aşamada makine yetkilisi personelimiz halıyı dikkatlice incelemektedir. Sorunsuz bir şekilde yıkama işleminden sonra son bölümde halı durulama işlemi yapılır. Durulanan halı rulo haline getirilir ve sıkma işlemine sokulur. Sıkılan halı kurutma odasına kurutulur ve kontrol edilmek üzere paketleme bölümüne aktarılır.

El dokuma halı yıkama

Milas halısı yıkama

Milas halılarınız Bakırköy Halı Yıkama fabrikası güvencesinde yıkanır ve hızlı bir şekilde teslimi yapılır. Ayrıntılı bilgi için şu sayfaya ziyaret edebilirsiniz: www.bakirkoyhaliyikama.net/milas-halisi-yikama/