İpek Halı Yıkama

İpek halı yıkama konusunda uzman olan firmamız her çeşit halıyı garantili olarak yıkamaktadır. Değerli halılarınız bizim için de değerlidir. İpek halılar en değerli halılar arasında yer almakta ve yıkanması da bir o kadar özen göstermek gerekmektedir. Firmamız Bakırköy Halı Yıkama, ipek halıları özel yıkama sistemine sokarak garantili bir şekilde yıkamakta ve pırıl pırıl olmuş bir vaziyette teslim etmektedir.

halı yıkama

Hijyenik şartlarda halılarınız yıkanmaktadır

Evlerde kullandığınız halılarınıza değer verdiğinizi biliyoruz. Özel olarak araştırarak aldığınız ve severek kullandığınız halılardan ipek halılarını firmamız birinci sınıf kalitede yıkayarak kirlerinden arındırılmış halde size teslim ediyoruz. Evlerinizde kullandığınız ipek halı yıkama hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Birinci sınıf kalitede halılarınız yıkanmakta ve hijyenik deterjan ve ortamda halılarınız yıkanmaktadır.

Halı yıkama hizmetini ayağınıza getiriyoruz

Evlerinizde ya da iş yerinde kullandığını halılarınızı özenle yıkıyor ve tüm lekelerinden arındırıyoruz. Büyük bir keyifle ve severek seçtiğiniz ipek halılarınız için hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren personellerimiz evlerinizden halılarınızı alarak size en kısa sürede temiz şekilde teslim edilmektedir Eğer sizde ipek halı yıkama amacı ile firmamıza ulaşır ve iletişime geçerseniz, size hijyenik şartlarda ve birinci sınıf halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Evinizden alınan halılarınız yine temizlik sonrası evinize teslim edilmektedir.

halı toz alma makinesi