Dokuma Halısı Yıkama

Dokuma halısı yıkama hizmeti ile ilgili sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Firmamız uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet vermektedir ve her çeşit halının temizlenme yöntemleri hakkında bilgi sahibidir. Bunlardan biri de dokuma halılarıdır. Bu halıların yıkanma yöntemleri makine halılarına göre çok farklıdır:
Halılar üzerinde biriken toz ve bakteriler ev halkının rahatsızlanmasına özellikle de çocukları olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Bunun için halılarınızın belirli periyotlar içerisinde temizlenmesi yani yıkanması gerekir. Yıkama konusunda hizmet veren firmamız halılarınızın yıkama işlemini alanında uzman personel ile yapmaktadır. Tüm halı çeşitleri garantili bir şekilde yıkanarak size teslim edilir. Özellikle dokuma halısı yıkama hizmetini de vererek halılarınızın canlı bir görünüm kazanmasına olanak sağlamaktadır.

dokuma halısı yıkama

Dokuma Halılarınız Özel Olarak Yıkanır

Dokuma halısı yıkama işlemine geçmeden önce halınız üzerindeki lekeler giderilir ve toz temizliği yapılır. Bu işlem sırasında halınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Yıkama işleminde özel şampuanlar kullanılır. Bu şampuanlar etkili bir temizlik yaparak tüm kiri temizler ve halınızın canlılığı geri gelir. Halıların yıkama işlemi modern ünitelerde yapılmaktadır. Özel teknoloji kullanılarak yapılan bu yıkama işleminde halınızın ilk günkü tertemiz olur. Bu hizmetler garanti kapsamı içerisinde size özel olarak sunulur.

El dokuma halı yıkama

Güvenilir Kurumsal Hizmet

firmamız halı yıkama konusunda tüm müşterilerine eşit davranarak tüm sorunlar karşısında kurumsal çözümler sunmaktadır. Halı yıkama konusunda ekonomik fiyat politikası benimsenmiştir. Ayrıca güvenilir ve ilkeli hizmet anlayışı ile sektör içerisinde en çok tercih edilen isimlerin başında gelen firmamız halı yıkama işlemini en kısa sürede bitirmektedir. Tüm halı çeşitlerinin yıkandığı modern yıkama ünitemiz hijyeniktir. Tüm hijyen kurallarına uyulmakta ve personele hijyen eğitimi belirli aralıklarla verilmektedir.